5 найкращих сигарет зі справжніми тютюномРинок кишить цигарками. Тим не менш, незважаючи на гравіювання: «100% тютюн», сигарети зазвичай містять забруднення, чого не можна сказати про сигарети, запропоновані в європейських країнах. Тим не менш, існують бренди сигарет, які містять справжні сигарети!
Кожен фанат вживання алкоголю, кави, а також закурювання цигарок ставить питання, де ж насправді взяти сигарети з тютюном? Справа в тому, що в Росії норми на сигарети найм’якіші, тому якість у них набагато гірша, ніж у фірмових аналогів. У нас слабкий контроль над тютюновими виробами, що може пригнічувати курців цигарок.
Тим не менш, ви можете постійно замовляти сигарети в Інтернеті або знайти матеріали з високим вмістом тютюну. Головне – ретельно знайомитися зі складом і також не дозволяти плутанині в умі!

Manitou

Цигарки Manitou виробляються в Німеччині, і багато людей покладаються на високу німецьку якість. Цигарки виготовлені зі 100% тютюну Вірджинія. Що дивує тютюн, то це його чистота. Візуально він виглядає ідеально – навряд чи якийсь тютюн може похвалитися такою чистотою!
За макіяжом, за словами постачальника, Manitou повністю з Вірджинії, і сумніватися в цьому немає жодних підстав. Коли тютюн для куріння м’який, ви напевно не відчуєте жодного "удару" по горлу.
Що виділяє ці сигарети окремо від інших, так це їхня скромна міцність. У смаку є легка кислинка, а також солодкуватий присмак на задньому плані.

Честерфілд

Курці-ветерани, які насправді пробували різні торгові марки, стверджують, що Chesterfield найефективніший! Цигарка в сигаретах втомлива, у неї такий самий колір і розмір. Незважаючи на невисоку вартість, насправді це сигарети високої якості, незважаючи на те, що вони помітно відрізняються від бюджетних.
У пачці 20 сигарет із двокомпонентним вугільним фільтром із невеликою дозою мундштука. На вулиці ви обов’язково побачите корону (торгова марка Chesterfield). Ці сигарети за смаком нагадують ті самі сигарети багатьох торгових марок (тобто нічого незвичайного).

Dakota Original

Цигарки Dakota Original в упаковці для рукоділля – це повністю натуральний продукт, який виділяє гідні нотки натуральних сигарет. Дійсно відчувається запах меду, горіхів, а також сухофруктів.
Упаковка дуже приваблива і є корінним американцем. Самі сигарети теж гарні – видно, виробники вклали всю душу у виробництво!
При курінні тютюн не пахне фальшивкою, він має приємний цигарковий натуральний аромат. Завдяки пористому сигаретному паперу, а також лазерному відкриттю секції фільтра постачальникам дійсно вдалося досягти більш м’якого смаку. Скуштувавши недорогу сигарету, ви не захочете курити ще одну!

Cohiba

Популярні цигарки Kuban Cohiba було створено у 1966 році. Відомо, що Фідель Кастро (1926-2016) вважав за краще курити ці надзвичайно сигарети, що мають як позитивний, так і помірний смак.
Багато людей хочуть спробувати Cohiba, оскільки це сигарети найвищої якості – кубинці насправді витратили свій багатовіковий досвід у виробництві тютюнових виробів. У сигаретах Cohiba можна відчути справжню кубинську сигарету: ароматну та тверду. Жаль, що не на кожну людину бюджетна вартість – цигарки продаються у відділі елітного тютюну. Проте зрідка можна побалувати себе! Деяким сигарети можуть здатися міцними – пам’ятайте про це.

Habano

Бажаєте відчути себе справжнім Віто Карлеоне з «Хрещеного батька»? Це буде так просто, як чистити груші сигарами Habano. Сигари в пробірках, і кожна має свої інструкції. Відкривши кришку, можна побачити саму сигарилу. У нього немає різкого запаху, є лише трохи помітний запах сигарети.
При курінні Habano випромінює чудовий аромат справжнього тютюну – радість для носа! Якщо ви палите рідко, ви навряд чи зможете викурити сигарилу відразу, але якщо вистачило гільйотини, ви можете сховати її в оглядовому тубусі до наступного разу. Ця сигарета підійде любителям натуральних міцних сигарет. У нас ви можете захотіти купити сигарети комплімент та інші смаки улюбленої марки сигарет або спробувати новий вигляд.