Тютюн та його варіанти, які набагато небезпечніші. Електроніка, прикури!


Вважається, що різні методи введення чистого нікотину в організм менш небезпечні, ніж цигарки. Тим не менш, ми надягаємо&r; rsquo; не просто повірити на слово, чи не так?

Куріння цигарок небезпечне. Міністерство охорони здоров’я, оздоровча освіта різного масштабу, а також кілька курців насправді знайомі із цим увесь час. А також якщо розібратися, то зруйнувати чи іншим чином зруйнувати власне здоров’я. організація кожного.

Головна претензія до курців – вимога вдихати їх сигаретний дим усім, хто поруч. Світова спільнота активно бореться з мимовільним вдихом. під керівництвом THAT, а також його Рамкової конвенції (PDF, мова – російська). Інтернет-магазин оптового продажу сигарет пропонує покупцям купити комплімент сигарети без акцизної марки, так і з акцизом, за найвигіднішими цінами.

У курців є кілька варіантів реакції:

  • Ігноруйте боксери заради чистого повітря і залишайтеся курити на втіху;
  • кинути курити сигарети;
  • перейти на менш димні варіанти використання сигарет.

Дозвольте підкреслити останній фактор набагато більшої інформації. Я неодноразово перевіряв як у паперових, так і в електронних ЗМІ, що альтернативні методи введення чистого нікотину в організм не такі шкідливі, ніж звичайне куріння сигарет. І все ж таки ми не просто віримо нам на слово, чи не так? Отже, дозвольте зробити звичайну справу: ми належно перевіримо це твердження.

Електронік, прикури!

Однак не всі у цьому світі займалися зброєю проти курців. Швидше за все, ворожість у їхній бік трохи вщухне, якщо вони не розгойдуватимуть оточуючих. Немає диму – немає проблем.

Ідея, треба сказати, народилася буквально у повітрі – достатньо ввести в організм невеликі дози нікотину, скопіювати процедуру куріння сигарет, і організм можна обдурити. Принцип дії більшості бездимних сигарет простий: ультразвуковий прилад перетворює воду зі зрідженим у ній нікотином прямо на дрібну завись, пару, тютюновий дим, що копіює. Після його вдихання – приблизно через 7-10 хвилин – чистий нікотин досягає легень, а далі все як при курінні справжньої сигарети. І ягня без ризику, як і вовки & hellip; дим.

Деякі лікарі конфіскували концепцію – тим не менш, електронна сигарета, яка виглядає як справжня сигарета (у неї навіть є тліючий наконечник), може бути використана для позбавлення людей від нікотинової залежності. Якщо поступово зменшувати кількість нікотину в картриджах, організм навчиться обходитися без нього. Так, і психотерапевтичний вплив очевидний для людей з помітною залежністю від ритуальної частини куріння.

Однак більшість медиків поставилися до можливих оздоровчих житлових чи комерційних властивостей новинки прохолодно. Так, безперечно, електронна сигарета практично безпечна в порівнянні з паперово-тютюновим аналогом. Так, вплив пасивного куріння можна не згадувати як жах. А ось кинути курити сигарети за допомогою такого гаджета дуже складно, а точніше навіть нереально. Занадто багато веб-посилань на фактичне куріння цигарок. Спокуса повернутися від ерзац-сигарети до звичайної сигарети занадто велика.

Якщо залишити – то відразу і безповоротно, на думку наркологів. І щось мені підказує, що їм видніше.